top of page

Sodybos nuoma Panevėžyje

Sodyba vestuvėms, šventėms ir poilsiui

Jaukios sodybos nuoma – pušyno prieglobstyje įsikūrusi vila „Medėja“ kviečia svečius atsipalaiduoti, pailsėti ir atšvęsti gražiausias progas.

Modernus dviejų aukštų pastatas turi erdvią terasą, tris balkonus, pokylių salę, pirtį ir visus patogumus.
Sodyboje yra 20 miegamųjų vietų, 12 automobilių stovėjimo vietų ir daugybė kvadratų 30 žmonių puikiai praleisti laiką. Apsilankykite bet kuriuo metų laiku ir mėgaukitės besikeičiančios gamtos grožiu.

Sodybos privalumai

DJI_0930_GPR.jpg
DJI_0937_GPR-min.JPG
priepirtis 4.jpg

Lankstus išsiregistravimo laikas

„Medėjai“ svarbiausia paprastas žmogiškas bendravimas, todėl mes kviečiame jus apsistoti tiek laiko, kiek jums patinka, o jei kitą dieną užsakymų nėra, iš sodybos išvažiuoti galite jums patogiu metu. Mes netaikome „išvykimo iki 12 val.“ politikos, nes kai ilsiesi – tai ilsiesi, ir niekas nenori galvoti apie tiksintį laiką ir nesukrautus lagaminus.

Natūralios sodo gėrybės

Svečiuodamiesi sodyboje galėsite vaišintis sode užaugintais vaisiais ir uogomis, nuskabyti prieskoninių žolelių savo stalui. Viskas užauginta organiškai, tausojant gamtą, tad sodybos apylinkėse bus smagu ne tik pasivaikščioti bet ir pasimėgauti gamtos gėrybėmis.

Autentiškas duonkepis

Sodybos širdis yra mūsų senovinis malkinis pečius, kuriame iškeps skaniausios picos, duona, burbuliuos troškiniai. Duonkepį naudoti labai paprasta ir įdomu, susikurkite kitokią vakaro pramogą ar net degustacinę vakarienę savo svečiams išmėginę autentišką maisto gaminimo būdą.

Taip pat siūlome pokylių salę vestuvėms, pirties malonumus ir nuostabią aplinką.

Apie sodybą

Kartu su sodybos nuoma teikiame ir pirties bei pokylių salės paslaugą. Jeigu norite pasinaudoti kuria nors iš šių paslaugų praneškite apie tai iš anksto.

 „Medėją“ įkūrėme kartu su šeima kaip prieglobstį gamtoje, siekiant pailsėti nuo miesto šurmulio, todėl suprantame, kokios svarbios yra jūsų šventės ir kaip svarbu jas praleisti jaukioje aplinkoje.

Sodyba vestuvėms

sodyba-vestuvems-vila-medeja.jpg

Išskirtinę vestuvių dieną švęskite gamtos apsuptyje tarp malonaus pušų skleidžiamo aromato. Tvarkinga vilos aplinka ir natūralus gamtos peizažas jūsų ypatingai progai suteiks dar daugiau magijos. 

Vestuvėms atšvęsti siūlome erdvią ir prabangią pokylių salę. Joje galės šokti, šnekučiuotis ir patiekalus ragauti net iki 30 žmonių. 

Sodyba vestuvėms turi būti ypatinga, todėl „Medėją“ paruošėme visoms progoms. Vila yra prabangi ir jauki, o jos aplinką tvarko sodininkai. Vasarą čia žydi gėlės, žiemą blizga purus neišvažinėtas sniegas. Jūsų vestuvių svečiai galės kaitintis pirtyje, klausytis muzikos, šokti ir bendrauti.

Vestuvėms galime rekomenduoti aplinkines virtuves Panevėžyje, tačiau renginio organizacija pasirūpinti paliekame jums. Suteikiame visą laisvę naudoti savo dekoracijas, samdyti aptarnaujantį personalą, grupes, didžėjus ir kt. Jeigu turite papildomų prašymų, pasitarkite su sodybos šeimininkais ir mes jums padėsime.

Sveikatingumo stovyklos

„Medėja“ tapo populiari ir kaip sveikatingumo meditacinis centras. Į mus kreipiasi nemažai norinčių organizuoti įvairias jogos stovyklas, terapijos užsiėmimus ir kt. Vila gali tapti ir jūsų renginio vieta, sodybos nuoma Panevėžyje rezervuojama telefonu.

SON01583_GPR-min.JPG

Sodyba Panevėžio rajone

Vila „Medėja“ yra įsikūrusi svečiams patogioje ir lengvai randamoje vietoje, vos 12 km nuo Panevėžio miesto centro. Jūsų patogumui ir ramybei užtikrinti, sodyba stovi miško apsuptyje, atokiau nuo civilizacijos ir miesto šurmulio. Stovėjimo vietose tilps iki 12 automobilių.

DJI_0943_GPR.JPG

Sodybos vidus

Visiškai įrengtoje sodyboje rasite viską, ko gali prireikti patogiam poilsiui. Pamirškite
rūpesčius, mėgaukitės šventine nuotaika ir jaukia atmosfera.

Miegamosios vietos

Viloje rasite 4 miegamuosius kambarius, kuriuose galės įsikurti iki 20 svečių.
Dvigulės, viengulės ir žaismingos dviejų aukštų lovos užtikrins komfortišką miegą, o
minkšti ortopediniai čiužiniai leis tinkamai atsipalaiduoti ir pasinerti į saldų sapną.
Miegamuosiuose kambariuose jūsų lauks paruošta švari, balta patalynė ir maloniai
kvepiantys rankšluosčiai.

Virtuvė su autentišku duonkepiu

Virtuvėje rasite reikalingą įrangą, kepimo indus, lėkštes ir įrankius. Čia galėsite ruošti užkandžius ir patiekalus, mėgautis gaminimo procesu ir kurti įvairius maisto šedevrus.

Autentiškas malkinis pečius

Vilos virtuvėje įrengtas senovinis malkinis pečius, kuris sukuria išskirtinę atmosferą mūsų svečiams. Ši krosnis unikali dėl aukštos kepimo temperatūros ir gerų karštį sulaikančių savybių. Dėl to sutrumpėja kepimo laikas ir atsiskleidžia geriausios skoninės kompozicijos. Pečiuje galite kepti įvairius patiekalus: senovinę duoną, bulvių plokštainį, picas, troškinius ir kt.

Jei norėtumėte mėgautis pušų aromatu ir maistą gaminti lauke, galime pasiūlyti kepsninę bei kepimo įrankius, iešmus, groteles ir malkas.

Virtuvės įranga

Virtuvėje rasite visus maisto gamybai būtinus reikmenis: viryklę, elektrinį virdulį, indus, keptuves ir puodus, kepimo ir stalo įrankius.

Vonios kambarys

Viloje įrengtas nedidelis, bet modernus ir tvarkingas vonios kambarys su visais patogumais ir šildomomis grindimis. Čia rasite švarius rankšluosčius, dušo kabiną, reikalingas švaros priemones ir spintelę su veidrodžiu bei papildomu apšvietimu.

Mėgaukitės besikeičiančiu gamtos peizažu visais metų laikais! Nacionaliniame draustinyje įsikūrusi Vila „Medėja“ užtikrins jums ramų ir spygliuočiais kvepiantį poilsį.

Sodybos nuoma ir rezervacija

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir rezervuokite sodybą, kurioje galėsite pasimėgauti pilnaverčiu poilsiu, pamiršti kasdienius rūpesčius. Gaivus tyras oras medžių paunksnėje suteiks daugiau jėgų ir atgaivins po savaitės darbų. 

Rezervuodami sodybą, nepamirškite užsakyti ir pirties arba pokylių salės. Jeigu norėsite pasikaitinti arba pasinaudoti sale, tiesiog praneškite apie tai iš anksto pokalbio metu.

Daugiau informacijos apie salės ir pirties nuomą:

 

 

 

 

 


„Medėjos“ sodybos nuoma Panevėžyje yra geriausias būdas atšvęsti vestuves ir
kitas šventes ar tiesiog pailsėti.

Galerija