top of page

Salės nuoma Panevėžyje

Salė vestuvėms ir kitoms šventėms

Prabangi ir erdvi salė nuomai Panevėžio rajone, vos 12 km nuo miesto centro. Salė yra įkurta modernioje viloje „Medėja“. Joje laisvai telpa iki 30 žmonių, kurie galės šokti, šnekučiuotis, mėgautis maistu ir muzika. Galimas ir vėlyvas išvykimas kitą dieną.

Salės nuoma

Erdvioje pokylių salėje lengvai tilps 30 jūsų svečių. Čia užteks vietos šokiams ir linksmiems žaidimams, o moderni salės aplinka ir įspūdingas sodybos kraštovaizdis sukurs išskirtinę aurą jūsų šventinei progai. Ištaigingas salės dizainas tiks įvairių švenčių paminėjimui. Pilkos veliūrinės kėdės, tarpusavyje derančios spalvos – suteikia salei išskirtinumo ir prabangos pojūtį. 

Salės nuoma su nakvyne

Užsisakę pokylių salę savo šventei pasirūpinkite ir nakvyne jaukioje sodyboje. Viloje „Medėja“ paruošti 4 kambariai, kuriuose rasite iki 20 miegamų vietų: komfortiškam poilsiui užtikrinti siūlome žaismingas dviejų aukštų, karališko dydžio dvigules ir minkštas viengules lovas.

Vila „Medėja“ leis mėgautis šventine nuotaika ir kerinčiais gamtos peizažais, o po įspūdžių kupino vakaro – poilsis komfortiškuose miegamuosiuose.

Kambariuose jūsų lauks paruošta švari, balta patalynė ir maloniai kvepiantys rankšluosčiai.

Aptarnavimas šventės metu

Jūsų šventei galime rekomenduoti aplinkines virtuves Panevėžyje, tačiau renginio organizacija pasirūpinti paliekame jums. Suteikiame visą laisvę naudoti savo dekoracijas, samdyti aptarnaujantį personalą, grupes, didžėjus ir kt. Jeigu turite papildomų prašymų, pasitarkite su sodybos šeimininkais ir mes jums padėsime.

Sodyba jums suteiks visus gamybai ir valgymui reikalingus įrankius bei indus.

Pirties nuoma

Viloje „Medėja“ įrengta vidutinio dydžio suomiška pirtis, kurioje vienu metu patogiai kaitinsis iki 6 žmonių. Šalia pirties rasite vandens telkinį, kur galėsite atsigaivinti vėsiame vandenyje. Po pirties malonumų ir linksmų maudynių jaukiai prisėskite tvarkingai įrengtoje terasoje. Daugiau informacijos apie pirties nuomą skaitykite skiltyje: pirties nuoma.

Laužavietė

Šalia pirties įrengta moderni laužavietė, kurioje galėsite išsikepti mėgstamus grilio patiekalus. Prie laužo ugnies patogiai įsitaisys 30 žmonių, tad po linksmų šokių pokylių salėje galėsite jaukiai ir maloniai pasišnekučiuoti ir pasimėgauti laužo ugnies spragsėjimu.

Terasa

Kviečiame prisėsti jaukioje terasoje ir pasimėgauti gamtos vaizdais, paukščių čiulbėjimu bei malonų aromatą skleidžiančių pušų ošimu. Terasa yra erdvi su įstiklinta sienele ir stogu, kad apsisaugotumėte nuo vėjo. Joje stovi paprastos kėdės ir sūpuoklinė kėdė-hamakas.

Sodybos nuoma Panevėžyje

DJI_0956_GPR.jpg

Vila „Medėja“ įsikūrusi patogioje vietoje, 12 km nuo Panevėžio miesto centro. Sodyba stovi pušyno apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio. Viloje užtikriname jums privatų poilsį kruopščiai sutvarkytoje aplinkoje, o stovėjimo aikštelėje lengvai tilps iki 12 automobilių.

 

  • Erdvi ir tvarkinga aplinka

  • Tvenkinys su lieptu

  • Pirtis su priepirčiu

  • Jauki laužavietė ir grilis

  • Sūpynės

  • Automobilių stovėjimo aikštelė

 

Daugiau informacijos apie sodybos nuomą skaitykite skiltyje: sodybos nuoma.

Apie sodybą

Naujos statybos klasikinio stiliaus vilą „Medėja“ rasite gaivaus pušyno apsuptyje. Čia jūsų lauks kruopščiai sutvarkyta aplinka, erdvi teritorija ir privatus poilsis. Galime pasiūlyti ne tik pokylių salės nuomą Panevėžyje, bet ir pirties malonumus bei komfortišką nakvynę mūsų jaukiai įrengtoje ir tvarkingoje sodyboje.

Kruopščiai sutvarkyta sodybos aplinka puikiai tiks maloniems pasivaikščiojimams gamtoje. Erdvioje sodybos teritorijoje galėsite apžiūrėti įvairiaspalvius gėlynus, o šviežiai nupjautos vejos kvapas atpalaiduos. Sodyboje taip pat rasite nedidelį darželį, kuris gundys prieiti. Jame vešančios prieskoninės žolelės, daržovės ir vaiskrūmiai sukuria malonią, namų jaukumą simbolizuojančią aplinką. Sodybos svečius kviečiame pasivaišinti natūraliomis gamtos užaugintomis dovanomis – uogomis ir vaisiais. Nacionaliniame draustinyje įsikūrusi vila „Medėja“ užtikrins jaukų ir spygliuočių mišku dvelkiantį poilsį jums ir jūsų svečiams.

Pokylių salės nuoma ir rezervacija

Mūsų pagrindinė vertybė – paprastas ir nuoširdus bendravimas. Jūsų šventinei dienai parūpinsime gražiausią renginio vietą nuostabioje gamtoje.

Susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu ir rezervuokite salę vestuvėms ar kitai šventei. Jeigu jūs ar jūsų svečiai norėtų nakvoti arba pasikaitinti pirtyje, praneškite apie tai bent dvi dienas iki rezervacijos datos.

 

Vila „Medėja“ – tai smulkus šeimos verslas, siekiantis sukurti širdžiai mielą aplinką sodybos svečiams. Kviečiame jus atsipalaiduoti ir mėgautis ramybės oaze pušų ošime.

Galerija

  • Facebook
bottom of page