top of page

Pirties nuoma Panevėžyje

Pirties nuoma su nakvyne sodyboje

Kviečiame atsipalaiduoti ir pasilepinti suomiškos pirties teikiamais malonumais viloje „Medėja“. Vienu metu pirtyje galės patogiai kaitintis iki 6 žmonių, kol kiti bendraus ir ilsėsis priepirtyje ar lauke terasoje ir prie tvenkinio. Pirties nuoma su nakvyne gali būti teikiama kaip atskira paslauga. Apie nakvynę sodyboje skaitykite puslapyje sodybos nuoma.

Pirties paslauga

Įkaitę akmenys, karšti vandens garai teigiamai veiks jūsų kūną ir dvasią, o pasirinkti eteriniai aliejai tonizuos, atpalaiduos ir valys odos poras. Apsilankykite ir pajuskite vidinę harmoniją pušyno apsuptyje įsikūrusioje „Medėjoje“.

pirtis.jpg

Kas įeina į
pirties nuomą?

 • Pirtis

 • Priepirtis 

 • Terasa

 • Laužavietė ir grilis

 • Privatus tvenkinys

 • Sodo gėrybės

Pirtį galite kurentis visą viešnagės laiką, kiek norite kartų, o pasikaitinus – pasiplaukioti tvenkinyje. Po linksmų maudynių kviečiame prisėsti jaukioje terasoje ir pasimėgauti gamtos vaizdais, paukščių čiulbėjimu bei malonų aromatą skleidžiančių pušų ošimu. Terasa yra erdvi su įstiklinta sienele ir stogu, kad apsisaugotumėte nuo vėjo. Joje stovi paprastos kėdės bei sūpuoklinė kėdė-hamakas. Priepirtyje yra įrengti mediniai baldai, stalas, kėdės, suolas bei dušas.

Šalia terasos esančioje laužavietėje galėsite jaukiai praleisti ne tik vasaros, bet ir gaivinančius žiemos vakarus. Čia pat vietoje kepsite gardžius griliaus patiekalus, ruošite troškinius ar sriubas kazane ir maloniai leisite laiką su mylimiausia kompanija šalia šildančios laužo liepsnos. Jeigu norėsite naudotis laužaviete, visus įrankius, iešmus ir malkas rasite sodyboje.

Prie laužavietės patogiai įsitaisys iki 30 svečių, tad kviečiame pasikaitinti pirtyje ir jaukiai pabūti pas mus – viloje „Medėja“.

Suomiška pirtis

Viloje „Medėja“ yra įrengta suomiška pirtis, kurioje oras įkaista iki 100 °C temperatūros, o drėgmės pojūtis gali siekti 60 %. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog temperatūrą ir drėgmės lygį galite reguliuoti atsižvelgę į savo poreikius: smarkiau kūrenant krosnį ir papildomai pilant vandens ant įkaitusių pirties akmenų. 

Mėgaukitės tradiciniais pirties malonumais: eterinių aliejų skleidžiamu aromatu bei naudingosiomis savybėmis ir vantų masažu.

Pirtis su eteriniais aliejais

Viešnagę mūsų viloje užsisakę svečiai lepinsis suomiška pirtimi su eteriniais aliejais ir kitais pirties malonumais. Suomiška karštų akmenų pirtis padės atsipalaiduoti ir užmiršti dienos rūpesčius. Pasirinkite jums patinkančius aromatinius aliejus, įlašinkite į vandens indą pirtyje ir pilkite jį ant karštų akmenų. Po kelių sekundžių pajusite malonų eterinio aliejaus aromatą, kuris priklausomai nuo jo rūšies, veiks sveikatinančiai: tonizuos, pakels nuotaiką, atpalaiduos, veiks priešuždegimiškai ir kt.

Vantos, pirties kepurės, rankšluosčiai

Atvykę pas mus, rasite viską, ko gali prireikti nerūpestingam poilsiui – tvarkingą ir švarią aplinką, erdvią terasą ir privatų vandens telkinį. Jūsų patogumui paruošime švarius rankšluosčius, vantas, pirties kepures.

Pirties nuoma su nakvyne sodyboje

Išsinuomoti pirtį galite kartu ir su visa sodyba. Mums svarbiausias jūsų poilsis, paprastas ir nuoširdus bendravimas, todėl savo svečiams leidžiame išsiregistruoti jiems patogiu metu – jei kitą dieną nėra kitų užsakymų. Juk nėra nieko geriau nei mėgautis laisvadieniais ir negalvoti apie tai, kada reikės krautis lagaminus. 

Viloje „Medėja“ rasite 4 miegamuosius kambarius, kuriuose patogiai įsikurs iki 20 svečių. Dvigulės, viengulės ir žaismingos dviejų aukštų lovos užtikrins komfortišką miegą. Daugiau apie sodybos nuomą galite skaityti čia.

kamb nr4 2.jpg
SON01595_GPR.jpg
SON01612_GPR.jpg

Pirtis Panevėžio rajone

Vila „Medėja“ įsikūrusi svečiams patogioje ir lengvai randamoje vietoje, vos 12 km nuo Panevėžio miesto centro. Jūsų patogumui ir ramybei užtikrinti, sodyba stovi miško apsuptyje, atokiau nuo miesto šurmulio.

Pageidaujate privataus poilsio su pirties malonumais erdvioje teritorijoje? Kviečiame jus atvykti į vilą „Medėja“ ir pamiršti kasdienius rūpesčius!

pirties-malonumai.jpg

Pirtis visos viešnagės metu

Svečiai pirtyje gali kaitintis visos viešnagės metu, neatsižvelgiant į tai, ar pirtis išnuomota kartu su sodyba, ar kaip atskira paslauga. Jūsų patogumui, pirtį galite kurti visos viešnagės metu (dieną ar vėlyvą vakarą). Siekiant užtikrinti jūsų saugumą, nerekomenduojame pirtyje lankytis naktį ar apsvaigus.

Kiek žmonių telpa pirtyje?

Viloje „Medėja“ įrengta suomiška pirtis yra vidutinio dydžio, tad siekiant užtikrinti jums patogų poilsį, rekomenduojame vienu metu lankytis ne daugiau kaip 5-6 žmonėms.

Pirties švaros palaikymas

Po kiekvienos viešnagės pirtis paruošiama kitiems sodybos svečiams: išvaloma ir dezinfekuojama. Gerbiant save ir kitus, pirties svečių prašome laikytis tvarkos.

Pirties nauda

Suomiška karštų akmenų pirtis padės užmiršti susikaupusius dienos rūpesčius. Pirtyje išgaunama aukšta temperatūra sukelia didelį prakaitavimą, todėl iš organizmo lengviau pašalinami toksinai. Esant pirtyje aktyvinama organizmo kraujotaka ir limfotaka, o kartu naudojami eteriniai suteikia malonų aromatą, kuris atgaivina, veikia antibakteriškai. 

Pirtyje taip pat galite atlikti įvairias SPA procedūras: viso kūno šveitimą su druska ir aromatiniais aliejais ar lengvą atpalaiduojantį masažą. Lengvai pajusite kompleksinį pirties poveikį:

 

 • Atpalaiduoja įtemptus raumenis

 • Slopina nervinę įtampą

 • Iš organizmo pašalinami toksinai

 • Aktyvinama kraujotaka ir limfotaka

 

Prieš lankydamiesi pirtyje atkreipkite dėmesį į savo sveikatos būklę. Aukšta temperatūra ir didelis drėgmės lygis gali sutrikdyti širdies ritmą, sukelti galvos skausmą ir kt. Mes neatsakome dėl netinkamo pirties naudojimo ar kylančios rizikos jūsų organizmui, jei turite sveikatos problemų. Saugokime vieni kitus ir išlikime sveiki.

Sodybos nuoma ir rezervacija

Jeigu norite išsinuomoti pirtį, tiesiog paskambinkite mums telefonu arba susisiekite el. paštu. Praneškite, ar galvojate nakvoti, bent dvi dienos iki rezervacijos datos ir mes paruošime jums kambarius.

Galerija

 • Facebook
bottom of page